Życzenia świąteczne

kwi 18, 2014 Liceum Brak komentarzy

„W Jezusie Chrystusie ukrzyżowanym, złożonym do grobu, a z kolei zmartwychwstałym, zabłysła człowiekowi raz na zawsze nadzieja życia wiecznego, nadzieja zmartwychwstania w Bogu, ku któremu człowiek idzie poprzez śmierć ciała, dzieląc wraz z całym stworzeniem widzialnym tę konieczność, jakiej poddana jest materia.”

Bł. Jan Paweł II (Redemptor Hominis)

Głębokiego przeżycia i zadumania się nad tajemnicą życia i śmierci podczas Wielkiego Tygodnia, radości ze spotkania z Zmartwychwstałym Chrystusem w Poranek Wielkanocny oraz odkrycia nadziei naszego zmartwychwstania w Bogu życzą:

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Zespołu Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu

Dodaj komentarz

Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60