Świat się zmienia, padają mury, otwierają się granice … – czyli Warszawa 2013

kwi 19, 2013 Liceum Brak komentarzy
DSCN2214

Jak co roku , Samorząd Uczniowski zorganizował wycieczkę do Warszawy. Grupa ponad 50 osób udała się wraz z opiekunami, by zrealizować dwa punkty wycieczki.

Pierwszym z nich była wizyta na Stadionie Narodowym,  gdzie przebyliśmy trasę ekskluzywną, obejmująca wizytę na stanowiskach komentatorskich, szatniach zawodników wraz z gabinetami odnowy, a także centrum konferencyjnym i przyległą do niej kaplicą wielowyznaniową. Ogrom budowli wraz z zamkniętym dachem sprawiał niesamowite wrażenie. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć udaliśmy się na obiad.

 Drugim punktem wycieczki był musical „Metro”. Dobrze znana, a jednak wprawiająca w zachwyt sztuka o grupie młodych wykonawców, opowiadających o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzieliśmy na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew. Była miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawiło, że granica między teatrem a rzeczywistością stała się płynna. Spektakl zrobił na nas niesamowite wrażenie i w takim stanie udaliśmy się w drogę powrotną do Lublińca. A za rok …kolejna wyprawa.

                                                                                               Jakub Olczyk

Dodaj komentarz

Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60