Plebiscyt „25 lat minęło…”

maj 27, 2014 Liceum Brak komentarzy
wybory
25 lat temu odbyły się w Polsce pierwsze wolne wybory. Z tej okazji chcemy przeprowadzić w naszej szkole plebiscyt, który ma wyłonić naszych bohaterów ostatniej dekady. Zapraszamy do głosowania całą społeczność szkolną, rodziców, uczniów, wszystkich pracowników szkoły i mieszkańców Lublińca. Głosowanie odbywa się na naszej stronie internetowej i trwać będzie do 2 czerwca.

Głosować można w 3 kategoriach: autorytet, przebój i sportowiec 25-lecia.

Ogłoszenie wyników plebiscytu nastąpi 3 czerwca w czasie uroczystości szkolnej i na stronie internetowej szkoły.

Komentarze zostały wyłączone.


Przekaż 1% na szkołę !

W naszej szkole realizujemy program:


Zespół Szkół
im. Św. Edyty Stein

w Lublińcu

ul. Piłsudskiego 8
42-700 Lubliniec

tel./fax. (034) 351 03 60